XS
SM
MD
LG
XL
{alanbaslik}
İade Koşulları

İADE VE DEĞİŞİM

Siparişinizin size ulaştığı günden itibaren 14 gün içinde satın aldığınız ürünü faturasıyla birlikte bize göndererek istediğiniz farklı bir ürünle değiştirebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünün paketi zarar görmemiş, herhangi bir şekilde giyilmemiş/kullanılmamış, yıkanmamış veya kuru temizleme yapılmamış olması gerekmektedir. Üründe  tarafımızdan kaynaklı herhangi bir hata olmaması durumunda kargo ücretleri müşteriye aittir. Müşteri tarafından iade edilen ürünlerde herhangi bir hata olmaması durumunda kargo ücretleri kesilerek ücret iadesi yapılır. İadede fatura aslı tarafımıza gönderilmelidir. Ürünlerimizde üretimden kaynaklanan hata ve bozukluklar için bizimle iletişime geçerek karşı ödemeli olarak gönderim yapabilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünün yenisini 5 iş günü içinde kargoya verilmektedir. İndirimli ürünlerde değişim ve iade yoktur.Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.


{alanbaslik}
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım